Obecnie na rynku dostępnych jest szereg aplikacji które oferują szereg funkcji, jednak nie zawsze spełniają nasze oczekiwania w 100%. Często nie pozwalają na wymianę danych między innymi aplikacjami, co dodaje nam ilość pracy jaką trzeba poświęcić na jej wykonanie.

Aplikacje dedykowane mają na celu wyeliminowanie tych kłopotów i wykorzystanie potencjału w największym możliwym stopniu. Tworzone są z myślą o zwiększeniu wydajności i jakości pracy.

Technologie

Skupiamy się na uniwersalnych środowiskach, które pozwalają korzystać z aplikacji na różnych urządzeniach. Takim rozwiązaniem są Aplikacje WEB, których elastyczność pozwala na pracę z wykorzystaniem praktycznie wszystkich, obecnie dostępnych urządzeń wykorzystywanych w Firmach.

Właśnie Aplikacje WEB są głównym celem A-Bolt dla użytkowników końcowych Twojej Firmy. Ich adaptacja do konkretnych zastosowań, jak i przyszłościowe rozwiązania, pozwalają łatwo rozwijać się wraz wymaganiami naszych Klientów.

Możliwości wdrażania

Spostrzeżenia wewnętrzne Firmy

Często bywa tak, że to Właściciel Firmy widzi możliwości adaptacyjne dla środowiska swoich Pracowników.

Widząc, że w Twojej działalności można pracować sprawnej, przedstaw nam Swoją wizję, a my zajmiemy się jej realizacją. Nie musisz mieć wiedzy technicznej, czy stricte informatycznej.

Analiza naszych pracowników

Bywa też i tak, że trudno dostrzec, gdzie można wdrożyć nowe rozwiązania.

Jeżeli nie wiesz, jak poprawić efektywność, możemy spróbować rozwiązać Twój dylemat, analizując Twoją Firmę pod kontem oprogramowania i przedstawiając Ci rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.